Endermologie LPG Cellu M6 Integral 2i

Celulitida, ochablá pokožka, odolný tuk

I přes veškerou snahu a zdravý životní styl, cvičení a diety se nemůžete zbavit celulitidy a nahromaděného tuku? Nic si z toho nedělejte, tukové buňky a celulitidní dolíčky bývají často velmi odolné. S přibývajícím věkem navíc pokožka ochabuje a o hezký vzhled se bojuje čím dál hůře. Naštěstí existují způsoby, jak pomoci.

Nový profesionální přístroj LPG CELLU M6® Integral

Aktivuje buňky kožní tkáně a obnovuje jejich činnost unikátní patentovanou biostimulační metodou zvanou ENDERMOLOGIE® BODY - kombinace nastavitelného podtlaku (vakua) a řízeného "ROLL" úchopu ošetřující hlavice pro cílenou terapii.

Ošetření přístrojem CELLU M6 je velmi příjemné, zcela neinvazivní. Přirozeně odbourává lokalizovaný tuk, i ten který je odolný vůči dietě a cvičení. Oživuje krevní a lymfatický systém. Vyhlazuje celulitidu, kůži navrací elasticitu. Tvaruje postavu a zpevní povolenou kůži. Výsledky uvidíte již po pár návštěvách.

Jak ošetření probíhá?

Diagnostikujeme vaši postavu a společně se domluvíme na doporučeném programu ošetření LPG. Přes spodní prádlo si obléknete speciální overal, položíte se na lehátko a dále již je vaším úkolem jen odpočívat. Pomocí hlavice, zvoleného programu a intenzity ošetříme vaše tělo cíleně dle problémových partií a požadovaných výsledků (odbourání tuku, vyhlazení celulitidy, zpevnění a modelace kontur apod.). Jedno ošetření netrvá déle než hodinu.

Doporučujeme podstoupit alespoň 10 ošetření.